Sanace vodovodního potrubí provádíme dvojím způsobem: bezvýkopovou metodou cementace nebo pomocí unikátního UV rukávce SAERTEX-LINER H₂O. Tato UV technologie je hygienicky nezávadná, šetrná k životnímu prostředí a vytvořená speciálně pro opravy potrubí s pitnou vodou. Potrubí vytvrzené metodou UV liner má lepší hydraulické parametry, je pružnější a nepraská ani v nestabilních půdách. Vydrží 80 až 120 let.

Bezvýkopová sanace vodovodu pomocí rukávce SAERTEX-LINER H₂O

Jedná se o bezvýkopový systém, který je složen z rukávu ze skelných vláken, sycený speciálním složením pryskyřice.

Zjistit více

Bezvýkopová sanace vodovodu metodou Cementace

Tato bezvýkopová nedestruktivní metoda opravy a ochrany vnitřních stěn potrubí je vhodná zejména pro ocelová, litinová potrubí.

Zjistit více
Reference

Naši
partneři

Realizujeme zakázky napříč celou republikou. Podívejte se, kterým firmám, organizacím a institucím už jsme pomohli vyřešit problémy s potrubím.

zjistit více

O nás

Stavební společnost BMH spol. s r. o. sídlí v Olomouci a vznikla v roce 1991, a to se záměrem stavět a opravovat trubní systémy. Stavěli jsme nové kanalizace i vodovody, zároveň jsme opravovali stávající trubní sítě. Od roku 1996 ale provádíme opravy a rekonstrukce vodovodního řádu výhradně bezvýkopovou metodou. Šetříme tak čas a finance měst, obcí i mnoha dalších institucí.

Zjistit více
Máte dotaz?

Kontakt

+420 585 313 549 (7:00 - 15:00)
bmh@bmh.cz
Sponzorujeme
B M H spol. s r.o.

Ondřejova 592/11A
779 00 Olomouc
IČ: 42869668
DIČ: CZ42869668