Revizní a kanalizační šachty opravujeme buď klasickou zednickou prací, anebo prostřednictvím unikátní bezvýkopové technologie Vertiliner. Tato metoda funguje na principu vytvrzení formované pryskyřice v rukávci se skelnými vlákny. Vytvrzení probíhá pomocí UV paprsku. Metoda Vertiliner je rychlá, čistá a šetrná k životnímu prostředí. Takto sanovaná šachta má životnost až 100 let.

Bezvýkopová rekonstrukce revizních šachet metodou Vertiliner

Tato metoda funguje na principu vytvrzení formované pryskyřice v rukávci se skelnými vlákny. Metoda Vertiliner je rychlá a šetrná k životnímu prostředí. Takto sanovaná šachta má životnost až 100 let.

Zjistit více

Bezvýkopová rekonstrukce kanalizačních šachet Zednickou metodou

Klasická zednická metoda opravy betonových kanalizačních šachet ze skruží DN 1000 s přechodovým konusem a rámem s poklopem.

Zjistit více
Reference

Naši
partneři

Realizujeme zakázky napříč celou republikou. Podívejte se, kterým firmám, organizacím a institucím už jsme pomohli vyřešit problémy s potrubím.

zjistit více

O nás

Stavební společnost BMH spol. s r. o. sídlí v Olomouci a vznikla v roce 1991, a to se záměrem stavět a opravovat trubní systémy. Stavěli jsme nové kanalizace i vodovody, zároveň jsme opravovali stávající trubní sítě. Od roku 1996 ale provádíme opravy a rekonstrukce vodovodního řádu výhradně bezvýkopovou metodou. Šetříme tak čas a finance měst, obcí i mnoha dalších institucí.

Zjistit více
Máte dotaz?

Kontakt

+420 585 313 549 (7:00 - 15:00)
bmh@bmh.cz
Sponzorujeme
B M H spol. s r.o.

Ondřejova 592/11A
779 00 Olomouc
IČ: 42869668
DIČ: CZ42869668