Specializujeme se na různé práce v potrubí: od čištění a monitoringu, až po konkrétní opravy lokálního charakteru či bezvýkopové opravy v celých úsecích. Využíváme unikátní roboty s nejmodernější německou technologií. Každý robot se zaměřuje na určitý druh činnosti. Roboty ovládá operátor z kabiny vozidla.

Čištění, monitoring a lokální opravy potrubí

Díky monitoringu rychle zjistíme, jaký je technický stav potrubí a navrhneme varianty oprav. Pro práci v trubních systémech používáme speciální monitorovací a frézovací roboty.

Zjistit více

Bezvýkopová oprava krátkým sanačním rukávcem

Zjistit více

Bezvýkopová oprava kloboukem

Zjistit více

Bezvýkopová oprava technologií Quick-Lock

Zjistit více
Reference

Naši
partneři

Realizujeme zakázky napříč celou republikou. Podívejte se, kterým firmám, organizacím a institucím už jsme pomohli vyřešit problémy s potrubím.

zjistit více

O nás

Stavební společnost BMH spol. s r. o. sídlí v Olomouci a vznikla v roce 1991, a to se záměrem stavět a opravovat trubní systémy. Stavěli jsme nové kanalizace i vodovody, zároveň jsme opravovali stávající trubní sítě. Od roku 1996 ale provádíme opravy a rekonstrukce vodovodního řádu výhradně bezvýkopovou metodou. Šetříme tak čas a finance měst, obcí i mnoha dalších institucí.

Zjistit více
Máte dotaz?

Kontakt

+420 585 313 549 (7:00 - 15:00)
bmh@bmh.cz
Sponzorujeme
B M H spol. s r.o.

Ondřejova 592/11A
779 00 Olomouc
IČ: 42869668
DIČ: CZ42869668