Při sanaci kanalizačního potrubí využíváme dvě unikátní bezvýkopové metody: INSAK a UV liner. Obě metody jsou založené na použití rukávce, který je napuštěn speciální směsí pryskyřice. Po vytvrzení rukávce polymerací (INSAK) nebo UV lampou (UV liner) se ve staré kanalizaci vytvoří nové samonosné potrubí. Obě technologie zlepšují hydraulické parametry potrubí, které pak lépe odolává abrazi i působení chemikálií a nepraská ani v pohyblivých půdách.

Bezvýkopová sanace kanalizace metodou INSAK

Metoda INSAK patří mezi inverzní rukávcové bezvýkopové metody. Metoda je vhodná pro potrubí z různých materiálů i tvarů. Vložka se nasytí pryskyřicí a za pomocí tlaku vody nebo páry se instaluje/vytvrdí v potrubí.

Zjistit více

Bezvýkopová sanace kanalizace pomocí metody UV Liner

Metoda UV liner patří mezi bezvýkopové rukávcové metody. Bezešvá vložka ze skelných vláken se strukturou mřížky, se nasytí vhodnou pryskyřicí a za pomocí UV záření vytvrdí.

Zjistit více

Bezvýkopová oprava krátkým sanačním rukávcem

Zjistit více

Bezvýkopová oprava kloboukem

Zjistit více

Bezvýkopová oprava technologií Quick-Lock

Zjistit více
Reference

Naši
partneři

Realizujeme zakázky napříč celou republikou. Podívejte se, kterým firmám, organizacím a institucím už jsme pomohli vyřešit problémy s potrubím.

zjistit více

O nás

Stavební společnost BMH spol. s r. o. sídlí v Olomouci a vznikla v roce 1991, a to se záměrem stavět a opravovat trubní systémy. Stavěli jsme nové kanalizace i vodovody, zároveň jsme opravovali stávající trubní sítě. Od roku 1996 ale provádíme opravy a rekonstrukce vodovodního řádu výhradně bezvýkopovou metodou. Šetříme tak čas a finance měst, obcí i mnoha dalších institucí.

Zjistit více
Máte dotaz?

Kontakt

+420 585 313 549 (7:00 - 15:00)
bmh@bmh.cz
Sponzorujeme
B M H spol. s r.o.

Ondřejova 592/11A
779 00 Olomouc
IČ: 42869668
DIČ: CZ42869668