Co obnáší tlaková zkouška kanalizace?

Co všechno je spojené s tlakovou zkouškou kanalizace? ✔ Je výhodnější používat vodu nebo vzduch? ✔ Přečtěte si celý článek na blogu.

Číst více

Kdy využít bezvýkopovou opravu kanalizace místo klasického výkopu?

Oprava kanalizace výkopem je komplikovaná a nepříjemná. Vznikne hodně nepořádku a odpadu, trvá dlouho, kanalizaci nejde používat a omezení života v obci nebo ve městě jsou výrazná. V čem všem je tedy bezvýkopová oprava kanalizace výhodnější a kdy ji využít?

Číst více

Jak se provádějí opravy vodovodního potrubí bez kopání?

Co se stane, když se na vesnici nebo ve městě ucpe či poškodí vodovodní potrubí? Není třeba se ihned vrhat na rozkopání silnic a ulic. Existují 2 efektivní metody, díky kterým lze vodovodní potrubí opravit bez většího zásahu do pozemních komunikací a do života lidí. Jak takové opravy probíhají?

Číst více

3 efektivní metody pro bezvýkopovou sanaci potrubí

Vyřešte poruchu na kanalizace rychle a efektivně. ✔ Přečtěte si o 3 bezvýkopových metodách sanace potrubí, se kterými minimalizujete komplikace při rekonstrukci.

Číst více

Oprava odpadního potrubí nebo výměna? Jaké jsou možnosti?

Zjistili jste závadu na kanalizaci? Nevíte, zda je lepší výměna nebo oprava odpadního potrubí? ✔ Zjistěte, jaké máte možnosti a kdy jde využít bezvýkopové technologie.

Číst více

Proč a jak je důležité čištění potrubí?

Řešíte problémy s kanalizací? Potřebujete čištění potrubí? ✔ Přečtěte si, proč je čištění potrubí důležité a jaké další práce jsou s ním spojené.

Číst více

Jak inovativní bezvýkopová technologie Vertiliner pro rekonstrukci revizních šachet pomáhá v praxi

Jak si poradit se sanací šachet v místech, kde rekonstrukce výkopem nepřipadá v úvahu?Společnost BMH s.r.o. pracuje s moderní bezvýkopovou technologii Vertiliner, která se uplatní například na křižovatkách rušných cest, v historických centrech a průmyslových areálech. Důkazem inovativnosti je nejen cena Zlatá VOD-KA 2019 za vítězný exponát, ale hlavně praktické využití.

Číst více

Kdy je vhodná kamerová zkouška potrubí?

Objevili jste příznaky závady na kanalizaci? ✔ Nechte nejprve provést kamerovou zkoušku potrubí. ✔ Přečtěte si, jak probíhá a co všechno zvládnou moderní kamery a roboty.

Číst více

Co dokáže kanalizační robot při rekonstrukci potrubí?

Spolehněte se při revizi a opravách odpadního potrubí na kanalizační roboty ✔ Přečtěte si na blogu, kde je možné je použít a jaké typy prací zvládnou.

Číst více

Kdy využít monitoring kanalizace a jak probíhá?

Trápí vás závada na potrubí a chcete zjistit příčinu? ✔ Spolehněte se na monitoring kanalizace. Zjistěte, jaké má výhody a jak probíhá.

Číst více

Vložkování odpadního potrubí sanačním rukávcem

Proč dát při opravách kanalizace přednost vložkování odpadního potrubí sanačním rukávcem před klasickým výkopem? ✔ Jaké jsou výhody, nevýhody a speciální metody? Čtěte na blogu.

Číst více
Máte dotaz?

Kontakt

+420 585 313 549 (7:00 - 15:00)
bmh@bmh.cz
Sponzorujeme
B M H spol. s r.o.

Ondřejova 592/11A
779 00 Olomouc
IČ: 42869668
DIČ: CZ42869668